Jak dobrać sukienki z falbanami do sylwetki?

0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0

Jak dobrać falbany do sylwetki?

Falbany wyglądają pięknie na każdej sylwetce, jeśli dobierze się je prawidłowo. Mogą pomóc nam wysmuklic sylwetkę i nadać jej prawidłowe proporcje, jednak umiejscowione w złym miejscu mogą sprawić nam więcej kłopotu niż pożytku. Poniżej znajdziesz poradnik jak dobrać ubrania z falbankami do twojej sylwetki.

Klepsydra

Jeśli posiadasz figurę typu klepsydra, możesz pozwolić sobie na wszystko. Możesz podkreślić swój biust falbankami przy dekolcie lub podkreślić nogi spódnicą z takim zakończeniem. Nie przesadzaj jednak z ich wielkością, gdyż może to przytłoczyć sylwetkę.

Gruszka

Aby ukryć ewentualne mankamenty sylwetki i podkreślić atuty, panie o takiej sylwetce powinny unikać falban na dole ubrania. Zamiast tego powinny sięgać po kreacje, które dodadzą objętości przy ramionach lub dekolcie.

Jabłko 

Podczas stylizacji sylwetki typu jabłko staramy się dodać objętości w dolnej części ciała i ukryć brzuszek. Falbany w dolnych częściach sukienki pomogą nam to osiągnąć i dodatkowo pięknie podkreślają nogi. Aby dodatkowo wyszczuplić sylwetkę sięgnij po krój kopertowy.

Prostokąt

Dla Pań o figurze prostokąta proponujemy falbanki na ramionach. Świetnym wyborem będzie również ubranie z takim detalem w okolicach bioder, które nada objętości pośladkom i podkreśli kobiece kształty.

Komentarze
Zostaw komentarz
Komentarz został pomyślnie dodany !
Musisz być zalogowany, aby zostawić komentarz!
Wystąpił błąd, proszę się z nami skontaktować!
Wpisz swoje imię!
Wpisz swój adres E-mail!
Wpisz swój komentarz!